Przeglądarka Maxthon 6 udostępnia narzędzia oparte na łańcuchach blokowych, które umożliwiają zmianę sposobu korzystania z Internetu.

Sposób, w jaki korzystamy z internetu ewoluuje – i istnieją nowe i łatwiejsze sposoby, aby móc korzystać z tego „nowego“ internetu.

Firma Maxthon z San Francisco opublikowała wersję beta 6 swojej przeglądarki, przechodząc do nowych funkcji internetowych, które są dostępne za pomocą cyfrowej waluty Bitcoin Billionaire SV. Jej przeglądarki są zainstalowane na różnych platformach dla ponad 670 milionów użytkowników.

Maxthon beta wersja 6 zapowiada się jako w pełni funkcjonalna przeglądarka łącząca funkcje z Maxthon 5 i dodająca funkcje z projektu Google Open Source Chromium. Jest ona już dostępna do pobrania – jednak nie jest jeszcze dostępna dla platformy Windows pod tym linkiem (cóż, nie moja wersja Windows 10 na moim komputerze).

Maxthon wydaje wersję 6 beta swojej przeglądarki Bitcoin SV opartej na zdnecie.
Maxthon
Maxthon zamierza, aby ta przeglądarka była pierwszym krokiem dla użytkowników w celu uzyskania dostępu do Metanetu – „nowego internetu“. Metanet obiecuje dać użytkownikom prawo własności do ich danych i treści, zamiast przekazywać je dostawcom usług online.

Użytkownicy będą mogli zarabiać na swoich danych, treści, aktywności online i tożsamości, a także wyeliminować natrętną reklamę, która obecnie jest wszechobecna w Internecie.

Obiecuje się również hamować boty i trolling oraz zachęcać do korzystania z treści o wyższej jakości, umożliwiając użytkownikom stworzenie globalnej tożsamości, która będzie mogła być wykorzystywana na stronach internetowych i w aplikacjach.

Wygląda to na wielką prośbę. Ale ponieważ aktualizacja Genesis umożliwiła przechowywanie transakcji w blokach o wielkości do 2GB, większa skalowalność zapewni możliwość przetwarzania większych ilości danych, w tym mikropłatności zasilających aktywność w Internecie.

Maxthon wypuszcza wersję 6 beta swojej przeglądarki Bitcoin SV w wersji beta.
Beta Maxthon 6 zawiera menedżera identyfikacji łańcucha blokowego o nazwie VBox. Umożliwi on użytkownikom tworzenie własnej tożsamości w łańcuchu blokowym, która może być używana do logowania się do wszystkich aplikacji, dokonywania płatności oraz zapisywania danych i treści w łańcuchu blokowym.

Nie trzeba będzie tworzyć nowej tożsamości dla każdej aplikacji online, ani używać loginu Google lub Facebook, aby uzyskać dostęp do innych stron.

Nowy Metanet umożliwi użytkownikom płacenie za interakcje online i dane, które wcześniej udostępniali bezpłatnie na platformach społecznościowych.

Przeglądarka będzie zawierać dwa nowe protokoły: TX (używany do przeglądania danych związanych z transakcją blockchain) i NB (do odwiedzania stron internetowych, które zostały zbudowane na Bitcoin SV blockchain).

„Wierzę, że przyszłość wymaga wymyślenia na nowo Internetu w sposób, który pozwoli użytkownikowi zachować własność i kontrolę nad — i faktycznie zarabiać — własnymi danymi, treścią, aktywnością i tożsamością w sieci. Przeglądarka Maxthon 6 dostarcza pierwszych kroków w kierunku tej potężnej nowej przyszłości, która jest możliwa tylko w Bitcoin SV blockchain“.

Korzystanie z usług Blockchain nie jest darmowe. Użytkownicy zapłacą niewielką kwotę – mikropłatność – za korzystanie z Metanetu. Te mikropłatności BSV to zazwyczaj ułamek procenta za post, np. za komentarz w różnych pozycjach w łańcuchu blokowym.

W ten sposób możesz płacić za dobre treści, otrzymywać zapłatę za swoje treści i zmuszać trolle do płacenia za spamowanie cię. Możesz również używać różnych aplikacji do przechowywania swoich treści lub wydawać swoją cyfrową walutę w fizycznych sklepach.

Poprzednio, w sferze twardych programistów i poważnych inwestorów, te nowe aplikacje Metanetu ułatwiają zwykłym użytkownikom korzystanie z łańcucha blokowego i bitcoinu w ich codziennej działalności internetowej.

Zdolność do minimalizowania natrętnych reklam, ograniczania trolli i spamerów oraz otrzymywania zapłaty za własne treści, co się nie podoba? Za 10 lat będziecie się zastanawiać, dlaczego tak długo czekaliście.

Zastrzeżenie: Nigdy nie kupowałem ani nie sprzedawałem żadnych rodzajów Bitcoinów, ani nie przetwarzałem żadnych transakcji typu blockchain.

Superhero oferuje natychmiastową płatność, zamieniając adresy internetowe w portfele P2P

Blockchain-based Superhero oferuje społecznościowy projekt peer-to-peer, w ramach którego można uzyskać napiwki pieniężne, patronat i możliwości sponsoringu.

Co zrobi impreza Bitcoin zmniejszająca o połowę dla blockchainu i handlu cyfrowego?

11 maja, kwota zarobiona na przetwarzanie transakcji Bitcoin (BTC) na blockchainie zmniejszyła się o połowę. I to może być duży problem dla górników, którzy przetwarzają transakcje.

Przestań troszczyć się o swoje konto w mediach społecznościowych i każ swoim dręczycielom płacić za swoje działania przeciwko Tobie dzięki tej nowej funkcji z Twetch.

Jak SeafoodChain wykorzystuje technologię łańcuchów blokowych do zapewnienia przejrzystości produktów z owoców morza

Zrównoważony rozwój i identyfikowalność produktów są kluczowe dla sektora owoców morza. Teraz produkty z owoców morza i ich historia mogą być przechowywane na niezmiennym łańcuchu blokowym.

Kotwice blokowe do sieci Bitcoin z nowym algorytmem górniczym

Teraz produkty z owoców morza i ich historia mogą być przechowywane na niezmiennym łańcuchu blokowym.
Czy upgrade Genesis zasygnalizuje początek potęgi finansowej Bitcoinów?

4 lutego 2020 roku, będzie to wielki dzień dla wielu inwestorów Bitcoin SV. Ale jest wielu, którzy uważają, że jedna wersja Bitcoinu jest fikcją.

Od waluty kryptońskiej do czekolady, gdzie można wydać Bitcoin’a

Więc, mądrze zainwestowałeś i teraz masz dużo BitcoinSV do wydania. Ale gdzie można wydać ciężko zarobione pieniądze? Oto kilka z szerokiego wachlarza punktów sprzedaży, które przyjmują twoją krypto walutę za prawdziwe towary.

Czy płacenie za pocztę będzie kształtować przyszłość Internetu?

Co by się stało, gdyby Twitter lub Facebook usunęły twoje konto, usunęły twoje posty i wyciszyły twoją komunikację? Nowa aplikacja Twetch, zbudowana na potrzeby łańcucha blokowego, ma na celu rozwiązanie tego problemu.

Von admin